Bodrum Müzayede ekibi dünyada ve Türkiye'de örneği olmayan bir ilki gerçekleştirecek. 18 Eylül Pazar günü antika eşyaların satışa sunulacağı müzayede cruise gemisinde düzenlenecek. Saat 19.00’da değirmenler mevkinde bulunan Bodrum View Resort Otel iskelesinde kalkacak olan gemi, Bodrum kalesi açıklarına vardığında müzayede başlayacak.


Bodrum Müzayedenin sahibi Sertaç Ay, Dünya'da ve Türkiye'de örneği olmayan deniz ortasından gemide müzayede yapacaklarını açıklayarak "Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bodrum’da ilk antika müzayedesini biz yapmıştık. Şimdide Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz, gemide müzayede yapacağız. 18 Eylül akşamı saat 19.00’da Değirmenler mevkinde bulunan Bodrum View Resort otel iskelesinde kalkış yapılacak. Bodrum Kalesinin yanında muhteşem bir manzara eşliğinde müzayede gerçekleştireceğiz. EXCLUSIVE bir müzayede olacak ama herkese hitap etme açısından 100 lira dan 100 bin dolara kadar çeşitli Osmanlı eserleri, gümüş kemerler gibi bir birinden değerli antika eşyalar olacak. Şehir dışından gelecek çok sayıda insan var. Büyük koleksiyonerlerin hepsi burada olacak. Çok keyifli bir müzayede olacağını düşünüyorum. Türkiye’de bir ilk hatta dünyada bile bir ilk ola bilir. Herkes meraklı bende çok heyecanlıyım" dedi.

Bodrum'da 13 Düzensiz Göçmen Yakalandı, 1 Göçmen Kaçakçısı Tutuklandı Bodrum'da 13 Düzensiz Göçmen Yakalandı, 1 Göçmen Kaçakçısı Tutuklandı

Kaynak: İHA