Açılışta konuşan Göktepe Mahallesi Muhtarı İsrafil Kaçar, “Mahallemizin içinden geçen 2 kilometrelik ana yolun parke kaplaması Büyükşehir Belediyemizce yapıldı. Osman Başkanımıza mahalle halkı adına teşekkür ediyorum. Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’te bugün bu güzel tesisi bizlere kazandırdı. Açılışını bugün hep birlikte yaptığımız Çok Kullanışlı Sosyal Alan mahallemize hayırlı olsun. Belediyelerimizin hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Daha görünmeyen birçok hizmeti bizlere ulaştıran Osman Başkanımıza ve Bahattin başkanımıza halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Göktepe’nin Menteşe’nin en güzel köylerinden olduğunu belirterek, “9 yıldır Büyükşehir Belediyemizin desteği ile beraber hiç siyaset yapmadan mahallelerimize hizmet ulaştırmaya çalıştık ve başardık. Bu yollar bu kadar güzelse, geceleri suyunuz patladığında ekipler gelip hemen bakımını yapıyorsa, sağlık hizmetleri, cenaze hizmetleri aksamadan sizlere ulaşıyorsa, eliniz sıcaktan sudan soğuk suya değmiyorsa bu hizmetler belediyeler sayesinde yapılıyor. Bugün de çok güzel bir açılışı hep birlikte yapıyoruz. Arazisini Büyükşehir Belediyemizden tahsis ettiğimiz 37’nci sini sunuyoruz” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Bugün bu güzel tesisin açılışını hep birlikte yapıyoruz. Biz konuşa konuşa, anlaşa anlaşa imkânlarımız ve ihtiyaçlar nispetinde her yere eşit olarak hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Her ne kadar merkezi yönetimden yeteri kadar destek alamasak ta sizler tüm bu hizmetleri fazlasıyla hak ediyorsunuz” dedi.

Kaynak: İHA