Seydikemer Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün başkanlığında Belediye Toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantının kâtip üyeliklerini Mustafa Karakuş ve Zeynep Yalçınsoy yaptı. Toplantıda 1 ek gündem ve 2 gündem maddesi olmak üzere 3 madde görüşülüp karara bağlandı.

SEYDİKEMER'DE ŞİDDETLİ FIRTINA AĞAÇLARI DEVİRDİ SEYDİKEMER'DE ŞİDDETLİ FIRTINA AĞAÇLARI DEVİRDİ

Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce Seydikemer Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdür V. Hasan Çetin, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı doğrultusunda hayata geçirilen Seydikemer Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması ile ilgili bilgilendirici sunum yaptı.

Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdür V. Hasan Çetin; “Belediyemizin yaptığı tüm hizmetleri bu programda bulabileceksiniz. Seydikemer Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulamasını Apple Store ve Google Play Store'den ücretsiz indirilebiliyoruz” diyerek Sinevizyon eşliğinde Belediyenin Mobil Uygulamasını tanıttı. Tek tek Mobil Uygulamanın kullanımını, sağladığı kolaylıkları, içeriklerini anlatan Çetin; “Herkesin elinde cep telefonu var. Belediye ile ilgili istediği hizmete ulaşılabilecek. Ufak tefek eksikliklerimiz olabilir ama uygulamayı kullanarak süreç içerisinde gidereceğiz” dedi.