Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık işbirliği ile dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri haline gelen Travel Turkey İzmir, 16’ncı kez kapılarını açıyor. Bu yıl 8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Fuarizmir’de gerçekleşecek fuarda Marmaris de geniş bir katılımla yer alacak.


Turizm cenneti Marmaris, bu yıl fuarda ‘Şimdi Marmaris zamanı’ temasıyla yer alacak. Marmaris’in eşsiz koyları, berrak suları, muhteşem doğasının ziyaretçilere anlatılacağı fuarda tüm turizm bileşenleri aynı çatı altında yer alacak. Marmaris Ticaret Odası, GETOB, Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi, diğer meslek kuruluşları ve Marmarisli otelciler özel olarak dizayn ettirilen stantta Marmaris Belediyesi çatısı altında yer alacak. Fuarda 8 Aralık Perşembe günü, saat 14.30’da Marmaris standında bir de açılış kokteyli düzenlenecek.

MARMARİS'TE ELEKTRİK USTASI MERDİVENDEN DÜŞTÜ MARMARİS'TE ELEKTRİK USTASI MERDİVENDEN DÜŞTÜ


Art arda yaşanan felaketlerin ardından 2022 yılının turizm açısından oldukça iyi geçtiğini söyleyen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, önümüzdeki sezon için bu fuarın oldukça önemli olduğunu belirterek “Marmaris deniziyle, doğasıyla, tarihiyle, kültürüyle dünyanın incisi Ne olursa olsun güzelliğinden ve bu muhteşem özelliklerinden bir şey kaybetmiyor. Bizler de dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Marmaris’i tanıtmak için fuarda olacağız. Tüm ziyaretçileri standımıza bekliyoruz” dedi.

Kaynak: İHA